Hoppa till sidans innehåll
Förbundet
För förening
För spelare
SBF Online
Hem
Tävlingskalendern
Anmäl till tävling
Lämna resultat
Resultat
Seriespel
Ladda ner
Rankinglistor
Nyheter
Manualer
Domarregister
Logga in
Resultat från
SvBF Mixed DM (AOB)
Öppen
Mixed Trippel C-pool
Antal lag 14
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Oskar
Augustsson
23629
SÖR
1
Frida
Brage
30972
SÖR
1
Lucas
Rudin
30284
SÖR
2
Jennifer
Andersson Persson
19373
BTT
2
Signe
Holgersson
24649
BTT
2
Pontus
Tengström
10736
BTT
3
Lillemor
Elihn
31118
FLE
3
Kent
Wetterhus
31121
FLE
3
Randi
Wetterhus
31122
FLE
3
Fride
Olsén
32081
SÖR
3
Annette
Rudin
31720
SÖR
3
Erik
Rudin
31717
SÖR
5
Mikael
Andersson
24641
BTT
5
Kenneth
Tengström
10735
BTT
5
Åsa
Tengström
16026
BTT
5
Bertil
Jacobsson
23426
AOB
5
Bernt
Rudolf
31279
AOB
5
Lena
Sjunnesson
29023
AOB
5
Åsa
Jonsson
21738
LBJ
5
Roger
Andersson
28580
LBJ
5
Bettan
Jonsson
28581
LBJ
5
Gunilla
Ahlbin
10868
MAL
5
Kjell
Ahlbin
10006
MAL
5
Kjell
Andersson
22339
MAL
V65
Mixed Trippel Monrad
Antal lag 13
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Karl-Gustav
Lindblom
20684
LBJ
1
Rolf
Raumer
28391
LBJ
1
Lena
Gustavson
29546
LBJ
2
Leif
Jakobsson
28193
FLE
2
Seppo
Luoma
12807
FLE
2
Tuulikki
Luoma
12808
FLE
3
Maj-Britt
Jakobsson
27273
FLE
3
Bengt
Sundelius
30673
FLE
3
Birgitta
Sundelius
30674
FLE
3
Sune
Carlsson
30992
GÄS
3
Sören
Lindh
26219
GÄS
3
Anita
Wennberg
23704
GÄS
5
Lennart
Allansson
31008
ÖRE
5
Marie-Louise
Allansson
31007
ÖRE
5
Anita
Steen
30839
ÖRE
5
Barbro
Blomqvist
25811
FLE
5
Håkan
Blomqvist
25810
FLE
5
Bo
Jakobsson
27272
FLE
5
Bo
Ekberg
11011
FLE
5
Barbro
Hjalmarsson
22963
FLE
5
Lars-Åke
Malmberg
20030
FLE
5
Ingvar
Eriksson
29109
FLE
5
Maud
Eriksson
29111
FLE
5
Anita
Jansson
24163
FLE
V65
Mixed Dubbel Monrad
Antal lag 20
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Margareta
Eriksson
28199
KRY
1
Bo
Torsson
31161
KRY
2
Inga
Stenbrink
27824
UPS
2
Olle
Wiberg
25291
UPS
3
Ann-Kristin
Rosén
26303
LBJ
3
Tommy
Åberg
11956
LBJ
3
Birgitta
Olofsson
28777
018
3
Gunnar
Sandberg
26070
018
5
Lillemor
Elihn
31118
FLE
5
Leif
Jakobsson
28193
FLE
5
Nils
Hållén
29555
SÖR
5
Pia
Hållén
29556
SÖR
5
Ingvar
Eriksson
29109
FLE
5
Maud
Eriksson
29111
FLE
5
Göran
Calmerin
32375
GÄS
5
Ulla
Eriksson
21141
GÄS
Öppen
Mixed Dubbel C-pool
Antal lag 13
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Sebastian
Kallionpää
29363
AOB
1
Anna-Karin
Gräffelt
22882
AOB
2
Åsa
Jonsson
21738
LBJ
2
Roger
Andersson
28580
LBJ
3
Lucas
Rudin
30284
SÖR
3
Annette
Rudin
31720
SÖR
3
Oskar
Augustsson
23629
SÖR
3
Frida
Brage
30972
SÖR
5
Lasse
Kallionpää
22880
AOB
5
Moa
Kallionpää
29362
AOB
5
Erika
Hedström
27728
AOB
5
Bertil
Jacobsson
23426
AOB
5
Fride
Olsén
32081
SÖR
5
Emmeli
Rudin
30286
SÖR
5
Signe
Holgersson
24649
BTT
5
Pontus
Tengström
10736
BTT
V55
Mixed Dubbel C-pool
Antal lag 10
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Bettan
Jonsson
28581
LBJ
1
Karl-Gustav
Lindblom
20684
LBJ
2
Lena
Sjunnesson
29023
AOB
2
Bernt
Rudolf
31279
AOB
3
Gunilla
Ahlbin
10868
MAL
3
Kjell
Andersson
22339
MAL
3
Lena
Gustavson
29546
LBJ
3
Ulf
Söderström
11937
LBJ
IdrottOnline Förbund - en del av svensk idrott