Hoppa till sidans innehåll
Förbundet
För förening
För spelare
SBF Online
Hem
Tävlingskalendern
Anmäl till tävling
Lämna resultat
Resultat
Seriespel
Ladda ner
Rankinglistor
Nyheter
Manualer
Domarregister
Logga in
Resultat från
DM Ösbf (CDB)
Dam
Dubbel Pool
Antal lag 7
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Monica
Eriksson
11263
LEJ
1
Eva
Bolve
19106
LEJ
2
Felicia
Björling
34113
LEJ
2
Ann
Gustafsson
24638
LEJ
3
Annika
Arvidsson
25271
TPC
3
Anette
Zaklada
28057
TPC
3
Kristina
Grönlund
31809
WES
3
Kerstin
Ljungdahl
33650
WES
V55
Dubbel Pool
Antal lag 11
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Pär
Lundin
33454
BVP
1
Dennis
Videll
20317
BVP
2
Håkan
Eriksson
11262
LEJ
2
Ulf
Bolve
24331
LEJ
3
Ronnie
Ahlberg
31519
PEK
3
Tonny
Bergmark
27680
PEK
3
Margareta
Lundqvist
28778
VÄX
3
Bernardo
Espejo
15747
VÄX
Öppen
Dubbel Pool
Antal lag 9
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Dennis
Eriksson
15050
LEJ
1
Henrik
Ågren
26288
LEJ
2
Johan
Björling
33961
LEJ
2
Martin
Dahl
33762
LEJ
3
Håkan
Karlsson
28351
WES
3
Tomas
Ljungdahl
33651
WES
3
Kent
Larsson
12725
BVP
3
Arne
Vettergren
23805
BVP
V65
Dubbel Pool
Antal lag 19
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Anna
Karlsson
14335
IST
1
Lennart
Karlsson
14336
IST
2
Anne
Larsson
30917
ALM
2
Jan-Erik
Pettersson
30192
ALM
3
Christiane
Negrelli
28743
HÖG
3
Leopold
Böttcher
26077
HÖG
3
Åke
Lindell
27777
LEJ
3
Ulf
Lindner
18446
LEJ
5
Göran
Schultz
21938
IST
5
Arne
Uddemar
33254
IST
5
Curt
Ziemke
27562
LEJ
5
Richard
Hirsch
33015
LEJ
5
Göte
Andersson
12374
ALM
5
Kjell
Andersson
10746
ALM
5
Olle
Sahlin
31968
IST
5
Göran
Lidström
30727
IST
V65
Mixed Dubbel Pool
Antal lag 20
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Christiane
Negrelli
28743
HÖG
1
Leopold
Böttcher
26077
HÖG
2
Anne
Larsson
30917
ALM
2
Jan-Erik
Pettersson
30192
ALM
3
Berit
Ermanno
32669
LEJ
3
Arne
Johansson
18802
LEJ
3
Annette
Lindgren
28524
SOL
3
Gert
Lindgren
28523
SOL
5
Siv
Eriksson
24992
LEJ
5
Bo
Eriksson
24993
LEJ
5
Anna
Karlsson
14335
IST
5
Lennart
Karlsson
14336
IST
5
Inga-Lill
Pettersson
30918
ALM
5
Kjell
Andersson
10746
ALM
5
Siv
Wärnbring
32589
IST
5
Georg
Lidén
33252
IST
Öppen
Mixed Dubbel Pool
Antal lag 14
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Anette
Zaklada
28057
TPC
1
Stephane
Zaklada
28058
TPC
2
Isabelle
Darmanin
14519
LEJ
2
Johan
Björling
33961
LEJ
3
Annika
Bergström
23788
LEJ
3
Magnus
Bergström
12714
LEJ
3
Annika
Arvidsson
25271
TPC
3
Fredrik
Arvidsson
19981
TPC
5
Marie
Ejdedal
34605
CAL
5
Peter
Ejdedal
34606
CAL
5
Ewa
Söderholm-Holmberg
16292
CAL
5
Anders
Holmberg
15011
CAL
5
Carina
Hellqvist
12105
TPC
5
Anders
Jonsson
12736
TPC
5
Napadsorn
Pakkaeng
33377
PEK
5
Tommy
Michanek
19075
PEK
V55
Mixed Dubbel Pool
Antal lag 15
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Eva
Bolve
19106
LEJ
1
Ulf
Bolve
24331
LEJ
2
Ann
Gustafsson
24638
LEJ
2
Jan
Åsberg
15067
LEJ
3
Monica
Eriksson
11263
LEJ
3
Håkan
Eriksson
11262
LEJ
3
Anna Karin
Lilieqvist
18436
LEJ
3
Lars
Lilieqvist
18244
LEJ
5
Mats
Lindgren
13891
LEJ
5
Gabriella
Karp
13884
LEJ
5
Anita
Sidhagen
21877
BVP
5
Pär
Lundin
33454
BVP
5
Margareta
Lundqvist
28778
VÄX
5
Bernardo
Espejo
15747
VÄX
5
Else-Marie
Hafström
10562
SOL
5
Stig
Hafström
25357
SOL
IdrottOnline Förbund - en del av svensk idrott