Hoppa till sidans innehåll
Förbundet
För förening
För spelare
SBF Online
Hem
Tävlingskalendern
Anmäl till tävling
Lämna resultat
Resultat
Seriespel
Ladda ner
Rankinglistor
Nyheter
Manualer
Domarregister
Logga in
Resultat från
DM NSBF (KLX)
Öppen
Singel Skytte
Antal lag 9
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Kalle
Tarén
14660
KLX
2
Mats
Lindström
13892
NOR
3
Fredrik
Blombäck
23116
KLX
4
Linus
Larsson
33057
KLX
5
Patrik
Lindström
11677
SUN
V55
Singel Skytte
Antal lag 11
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Håkan
Jonsson
11997
SUN
2
Sören
Forss
24069
NJV
3
Kenth
Staaf
27800
JAM
4
Tomas
Lundbäck
28747
KLX
5
Anders
Nyström
11829
BOD
Dam
Singel Skytte
Antal lag 7
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Fanny
Lindbäck
33056
KLX
2
Helene
Rosenholm
12001
SUN
3
Frida
Lundbäck
29459
BOD
4
Jennifer
Andersson Persson
19373
SUN
5
Gun-Britt
Jansson
30162
SKL
V75
Dubbel Pool
Antal lag 18
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Eric
Oscarsson
GBC
1
Sonja
Oscarsson
29928
GBC
2
Britt-Louise
Andersson
18659
LUL
2
Sven
Sundberg
18658
LUL
3
Margareta
Bång
34304
ÖBK
3
Yngve
Bång
34305
ÖBK
3
Knut
Andersson
29435
NYB
3
Folke
Johansson
27549
NYB
5
Roland
Furberg
35367
GBC
5
Valter
Tjärnqvist
31561
GBC
5
Villner
Lindberg
28672
ÖBK
5
Reidun
Åkerström
34256
ÖBK
5
Gerhard
Nilsson
32583
NYB
5
Jan-Erik
Åkvist
27831
NYB
5
Hans
Holm
35539
LUL
5
Monica
Lindmark
28085
LUL
V65
Dubbel Pool
Antal lag 37
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Benny
Isaksson
16487
BOD
1
Jan
Johansson
17763
BOD
2
Lennart
Bäckvall
36283
ÖBK
2
Christer
Nilsson
36213
ÖBK
3
Kjell
Johansson
32400
PIT
3
Catarina
Wirtoft
35411
PIT
3
Ronny
Bertzen
35123
KLX
3
Gunnar
Fors
32870
KLX
5
Gunn
Lindström
33951
GBC
5
Rolf
Lindström
33952
GBC
5
Kent
Nilsson
26093
GBC
5
Ingvar
Rautio
30743
GBC
5
Ole
Jansson
30163
SKL
5
Lars
Nordin
17209
SKL
5
Rune
Dahl
33085
SKL
5
Tore
Pettersson
21299
SKL
V55
Dubbel Pool
Antal lag 9
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Christer
Jansson
20934
BOD
1
Mats
Lindgren
11412
BOD
2
Håkan
Engman
16546
LUL
2
Thomas
Engman
18554
LUL
3
Dan
Bakkman
33810
NJV
3
Sören
Forss
24069
NJV
3
Benny
Martinsson
19528
BOD
3
Anders
Nyström
11829
BOD
Dam
Dubbel Pool
Antal lag 20
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Ragnhild
Blom
32466
NYB
1
Iris
Vikström
29819
NYB
2
GunMari
Andrén
36823
GBC
2
Lilian
Holmgren
33495
GBC
3
Gun-Britt
Jansson
30162
SKL
3
Åsa
Nordin
27384
SKL
3
Eva
Persson
27418
ÖBK
3
Marianne
Staaf
32287
ÖBK
5
Fanny
Lindbäck
33056
KLX
5
Ann-Sofie
Tarén
20969
KLX
5
Gerdy
Hjelte
32787
GBC
5
Anita
Lundberg
28201
GBC
5
Anett
Martinsson
19527
BOD
5
Linda
Åström
33741
BOD
5
Majlis
Israelsson
22836
NOR
5
Anna-Lena
Olsson
32769
NOR
Öppen
Dubbel Pool
Antal lag 9
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Johannes
Boström
16933
BOD
1
Peter
Heikkilä
24320
BOD
2
Mats
Lindström
13892
NOR
2
Fredrik
Nyberg
27770
NOR
3
Staffan
Karp
13889
NOR
3
Mikael
Rännar
13897
NOR
3
Linus
Larsson
33057
KLX
3
Tomas
Lundbäck
28747
KLX
Öppen
Trippel Pool
Antal lag 9
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Johannes
Boström
16933
BOD
1
Peter
Heikkilä
24320
BOD
1
Frida
Lundbäck
29459
BOD
2
Ann-Sofie
Tarén
20969
KLX
2
Tomas
Lundbäck
28747
KLX
2
Linus
Larsson
33057
KLX
3
Håkan
Jonsson
11997
SUN
3
Niklas
Lindström
11676
SUN
3
Patrik
Lindström
11677
SUN
3
Fredrik
Nyberg
27770
NOR
3
Inger
Olsén
32235
NOR
3
Magnus
Sandberg
12731
NOR
Dam
Trippel Pool
Antal lag 11
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Maria
Andersson
35072
SKL
1
Gun-Britt
Jansson
30162
SKL
1
Åsa
Nordin
27384
SKL
2
Ragnhild
Blom
32466
NYB
2
Greta
Hedqvist
27829
NYB
2
Iris
Vikström
29819
NYB
3
Lena
Hasmats
31502
SKÖ
3
Britt-Inger
Novemyr
34464
SKÖ
3
Maj-Lis
Olsson
28009
SKÖ
3
Gunvor
Gran
30799
PIT
3
Gun
Hällgren
32402
PIT
3
Lisbeth
Nordberg
30543
PIT
V65
Trippel Pool
Antal lag 27
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Christer
Jansson
20934
BOD
1
Mats
Lindgren
11412
BOD
1
Rolf
Lindgren
11413
BOD
2
Gunnar
Eriksson
30657
LUL
2
Lars-Gunnar
Eriksson
31080
LUL
2
Lars
Söderström
35541
LUL
3
Berth
Ganestig
23964
BOD
3
Benny
Martinsson
19528
BOD
3
Anders
Nyström
11829
BOD
3
Martin
Karlsson
27261
GBC
3
Rolf
Lindström
33952
GBC
3
Eric
Oscarsson
27260
GBC
5
Stefan
Öqvist
35876
PIT
5
Staffan
Berglund
36269
PIT
5
Lennart
Nordberg
30542
PIT
5
Kent
Nilsson
26093
GBC
5
Ingvar
Rautio
30743
GBC
5
Mikael
Stenberg
35706
GBC
5
Ulla-Britt
Persson
36812
LUL
5
Britta
Westergaard
29729
LUL
5
Rolf
Westergaard
29730
LUL
5
Torbjörn
Olsson
36081
ÖBK
5
Gösta
Westh
31346
ÖBK
5
Jan
Wrang
33604
ÖBK
V75
Trippel Pool
Antal lag 9
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Jan-Olof
Holmström
27442
LUL
1
Lena
Nilsson
29955
LUL
1
Sven
Nilsson
29956
LUL
2
Tommy
Baudin
24214
LUL
2
Anita
Utterström
23477
LUL
2
Rune
Utterström
23476
LUL
3
Lars
Gustafsson
23583
SKL
3
Lennart
Johansson
24205
SKL
3
Tore
Pettersson
21299
SKL
3
Villner
Lindberg
28672
ÖBK
3
Ylva
Olsson
29130
ÖBK
3
Reidun
Åkerström
34256
ÖBK
Öppen
Singel Pool
Antal lag 12
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Mats
Lindström
13892
NOR
2
Johnnie
Lundmark
35791
SUN
3
Niklas
Lindström
11676
SUN
3
Peter
Heikkilä
24320
BOD
V55
Singel Pool
Antal lag 9
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Dan
Bakkman
33810
NJV
2
Gunnar
Fors
32870
KLX
3
Mats
Hult
27417
ÖBK
3
Sören
Forss
24069
NJV
V65
Singel Pool
Antal lag 33
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Lars
Nordin
17209
SKL
2
Tommy
Baudin
24214
LUL
3
Thure
Eriksson
32372
PIT
3
Christer
Jansson
20934
BOD
5
Jorma
Eskelinen
32949
NJV
5
Rune
Dahl
33085
SKL
5
Hans
Libeck
35424
JAM
5
Åke
Pettersson
36618
BOD
V75
Singel Pool
Antal lag 38
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Jan-Olof
Holmström
27442
LUL
2
Rolf
Westergaard
29730
LUL
3
Bernt
Johansson
17400
BOD
3
Anita
Utterström
23477
LUL
5
Gerhard
Nilsson
32583
NYB
5
Tomas
Holmin
12403
SKÖ
5
Assar
Lindqvist
25606
LUL
5
Sigvard
Nordgren
28274
BOD
Öppen
Mixed Dubbel Pool
Antal lag 10
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Fanny
Lindbäck
33056
KLX
1
Linus
Larsson
33057
KLX
2
Peter
Heikkilä
24320
BOD
2
Linda
Åström
33741
BOD
3
Malin
Rännar
13879
NOR
3
Mikael
Rännar
13897
NOR
3
Ann-Sofie
Tarén
20969
KLX
3
Kalle
Tarén
14660
KLX
V55
Mixed Dubbel Pool
Antal lag 7
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Håkan
Jonsson
11997
SUN
1
Helene
Rosenholm
12001
SUN
2
Lars
Nordin
17209
SKL
2
Åsa
Nordin
27384
SKL
3
Rosita
Backlund-Westh
31923
ÖBK
3
Gösta
Westh
31346
ÖBK
3
Toby
Lindström
33985
SKL
3
Ann-Christin
Stenberg
35736
SKL
V65
Mixed Dubbel Pool
Antal lag 35
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Anett
Martinsson
19527
BOD
1
Benny
Martinsson
19528
BOD
2
Gun
Hällgren
32402
PIT
2
Börje
Landgren
35695
PIT
3
Mats
Hult
27417
ÖBK
3
Marianne
Staaf
32287
ÖBK
3
Kurt Lennart
Holmgren
33494
GBC
3
Lilian
Holmgren
33495
GBC
5
Kjell
Johansson
32400
PIT
5
Catarina
Wirtoft
35411
PIT
5
Gunn
Lindström
33951
GBC
5
Rolf
Lindström
33952
GBC
5
Siv
Dahlgren
24033
KLX
5
Gunnar
Fors
32870
KLX
5
Cerstin
Pettersson
21298
SKL
5
Tore
Pettersson
21299
SKL
V75
Mixed Dubbel Pool
Antal lag 24
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Margareta
Bång
34304
ÖBK
1
Yngve
Bång
34305
ÖBK
2
Thord
Gustafsson
31128
GBC
2
Anita
Lundberg
28201
GBC
3
Anita
Utterström
23477
LUL
3
Rune
Utterström
23476
LUL
3
Margaretha
Johansson
21821
KLX
3
Thure
Johansson
21822
KLX
5
Eric
Oscarsson
27260
GBC
5
Sonja
Oscarsson
29928
GBC
5
Lennart
Nordberg
30542
PIT
5
Gunvor
Gran
30799
PIT
5
Nils
Blom
32467
NYB
5
Ragnhild
Blom
32466
NYB
5
Ylva
Olsson
29130
ÖBK
5
Olle
Bengard
31689
ÖBK
Dam
Singel Pool
Antal lag 34
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Jennifer
Andersson Persson
19373
SUN
2
Inga-Lill
Nyberg
35263
NOR
3
Linda
Åström
33741
BOD
3
Fanny
Lindbäck
33056
KLX
5
Gun-Britt
Jansson
30162
SKL
5
Inger
Olsén
32235
NOR
5
Britta
Westergaard
29729
LUL
5
Siv
Dahlgren
24033
KLX
IdrottOnline Förbund - en del av svensk idrott